DJI MAVIC Air 2

Díky nové baterii, regulátorům rychlosti a inovovanému designu vydrží ve vzduchu až 34 minut, což je ve světě dronů nadprůměrná doba na pořízení perfektních záběrů. Je velká šance, že se DJI MAVIC Air 2 se stane nejpopulárnějším dronem v cenové kategorii do 24.000,-Kč v základní verzi. Parametry dronu jsou opravdu vynikají v této cenové kategorii. Od června 2020 je tento dron v prodeji, naleznete ho v mnoha obchodech.

Mavic Air 2 kamera
Kamera s rozlišením 4K je v současné době vyšší level ohledně dronu pro hobby využití.. Dron DJI Mavic Air 2 má vylepšenou fotovýbavu, jejímž základem je vysoce kvalitní kamera, která pořizuje úchvatné 48Mpx fotografie a videa v rozlišení až 4K UHD při 60 snímcích za vteřinu. Záběry přenáší díky technologii OcuSync až na vzdálenost 10 km a díky 3osé stabilizaci si poradí i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Stejně jako u většiny smartphonů DJI využívá technologie Quad Bayer ke sloučení informací ze 4 sousedních pixelů do jednoho.

Mavic Air 2 ovladač
Pohodlné ovládání Ovladač bez viditelných antén pilotovi výrazně usnadňuje práci. Dálkový ovladač se pyšní ergonomickou konstrukcí s pohodlným ovládáním a působivou baterií, která vystačí na 240 minut provozu. Pro zakotvení smartphonu DJI nyní používá pružinový systém, díky kterému je připevňování telefonu rychlejší. Vzdálenost mezi dronem a ovladačem může být až 10 kilometrů, a to díky vlastní technologii přenosu OccuSync namísto klasické Wi-Fi.

Mavic Air 2 složený
Létání snadno a bez nehod Létání s dronem zpříjemní spousta nových technologií. Dron je vybavený technologií AirSense, která detekuje okolní letadla a varuje uživatele. Kvadrokoptéra DJI Mavic Air 2 dosahuje ve sportovním režimu letu rychlosti až 68 km/h. Maximální bezpečí dronu zajišťuje chytrá detekce překážek i dvoupásmová komunikace s ovladačem, díky níž můžete eliminovat případné rušení. Osvětlení spodní části má zase pomoci při přistávání za zhoršených světelných podmínek.

Záběry jako od profesionála
Dron má pro pořizování záběrů spoustu skvělých funkcí. Je vybavený pokročilým HDR i chytrou detekcí obrazu, takže dokáže nastavit parametry fotografie i videa tak, aby vždycky vypadaly skvěle. Optimálních výsledků dosáhnete s funkcí SmartPhoto, která kombinuje rozeznávání scén, HyperLight a HDR v jednom. Kromě toho vám poskytuje řadu režimů ke sledování natáčeného objektu. Chybět nebude ani slow-motion video ve 120 či 240 snímcích za vteřinu ve Full HD rozlišení.

DJI MAVIC AIR 2